W pokoju nr 3 zainstalowano duże małżeńskie łóżka wodne które ma bardzo wiele zalet:

Zdrowy i wygodny system spania. Łóżko wodne to przede wszystkim idealne wsparcie dla kręgosłupa. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że doskonale dopasowuje się do całego ciała co sprawia, że jest ono zawsze idealnie podparte we wszystkich jego punktach. Nie ma znaczenia to, czy leżymy na plecach, na boku czy na brzuchu – kręgosłup zawsze pozostaje w prawidłowej, naturalnej pozycji i nie podlega żadnym niewłaściwym naciskom. Prawidłowe podparcie całego ciała jest wyjątkowo ważne dla właściwego kształtowania kręgosłupa oraz całej sylwetki. Dzięki łóżkom wodnym kręgosłup może w pełni odpocząć. Zdaniem ortopedów równomierne rozłożenie ciężaru ciała minimalizuje siły nacisku na stawy, odciąża układ krążenia oraz zapobiega odleżynom, zwłaszcza w przypadku osób starszych. Łóżka wodne nowej technologii zapewniają optymalne ułożenie całego ciała, co pozwala w maksymalnym stopniu odciążyć kręgosłup, stawy i mięśnie. Zapobiega to możliwym deformacjom kręgosłupa oraz zapewnia prawidłowe dostarczanie płynów do krążków międzykręgowych.
Regulowaną temperaturę wody. Ciepło jakie daje materac wodny rozluźni mięśnie i stawy a plecom dostarcza prawdziwy komfort, relaks, i odpoczynek. Stała ciepłota łóżka łagodzi schorzenia reumatyczne, zapalenia stawów oraz dolegliwości geriatryczne (wieku starczego), a tym samym zmniejsza poranną sztywność stawów oraz redukuje zażywanie środków przeciwbólowych. W lecie można zmniejszyć temperaturę wody co sprawi ulgę podczas upałów.
Prawidłowe krążenie krwi. Podczas snu na standardowym materacu nasz organizm narażony jest na różnego rodzaju dolegliwości. Ma to związek głownie z długotrwałym naciskiem na newralgiczne punkty całego ciała, gdzie znajdują się żyły i tętnice, którymi płynie krew. Ucisk w tych miejscach może powodować tamowanie obiegu krwi a zaburzenie jej swobodnego przepływu może doprowadzić do niedokrwienia poszczególnych partii naszego ciała. W przypadku materacy wodnych, dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisku na wszystkie partie naszego ciała, problemy związane z nieprawidłowym krążeniem krwi nie występują. Dzięki łóżkom wodnym możemy całkowicie wyeliminować uciążliwe punkty ucisku, przez co zapewnić sobie prawidłowe krążenie krwi i całkowite odprężenie mięśni. Udowodniono, że dzięki materacom wodnym wspomagamy układ krwionośny całego organizmu.
Higienę i przeciwdziałanie alergii. Głównym źródłem problemów alergicznych są różnego rodzaju bakterie i roztocza. Rozwijają się one głownie w kurzu osadzającym się na meblach tapicerowanych, dywanach, wykładzinach, zasłonach itp. Jednak w ciągu całej doby, z największą stycznością z roztoczami mamy do czynienia podczas snu na standardowych materacach, gdzie owe bakterie mają największe legowisko. Roztocza żywią się głównie resztkami złuszczonego naskórka i różnego rodzaju mikroorganizmami, które wchłaniane są podczas snu przez zwykły materac. Duża ilość pożywienia jaką zapewniają im tradycyjne materace stwarza idealne warunki do rozwoju różnego rodzaju bakterii, grzybów i pleśni. Dlatego tak wiele osób ma problemy z alergią i atakami astmy w swoich własnych łóżkach. Łóżka wodne mają materace o podwójnej grubość co powoduje, że brud, pot i resztki złuszczonego naskórka nie wnikną w głąb materaca, a jego powierzchnia jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu. Również woda wypełniająca materac wodny nie powoduje żadnego uczulenia w przeciwieństwie do lateksowych materacy.
Lepsze zasypianie. Łóżka wodne są idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z bezsennością. Delikatne „falowanie” i ciepło ogrzewanego materaca gwarantują pełny relaks i odprężenie. Pozwala to łatwiej i szybciej zasnąć bez niepotrzebnego przewracania się z boku na bok. Dzięki nowoczesnej technologii łóżek wodnych, podczas snu krew dochodzi do wszystkich części naszego ciała bez żadnych przeszkód, zatem liczba niepotrzebnych zmian pozycji podczas snu jest zredukowana o ponad 70%. Ciepło łóżka wodnego w połączeniu z równomiernym rozłożeniem obciążenia naszego ciała powoduje szybszą regenerację mięśni zwłaszcza po zwiększonym wysiłku fizycznym. Sen na łóżku wodnym sprawi, że nawet krótszy odpoczynek wystarczy do pełnej regeneracji całego organizmu.Tak głęboki i komfortowy sen nie jest możliwy na jakimkolwiek innym materacu. Łóżko wodne to również zdrowa i komfortowa atrakcja dla Twojego dziecka. Badania pokazują, że dzieci śpiące na łóżku wodnym są znacznie spokojniejsze i zdecydowanie szybciej na nim zasypiają. Bardzo ważne jest również właściwe wsparcie dla młodego kręgosłupa i rozwijającej się sylwetki dziecka.
Lepszy sen dla kobiet w ciąży. Łóżka wodne są szczególnie polecane kobietom w ciąży lub planującym macierzyństwo. Materace wodne w przeciwieństwie do innych, dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisku oraz dopasowaniu się do kształtu całego ciała, pozwalają kobietom w ciąży leżeć w dowolnie wybranej i wygodnej pozycji, również na brzuchu. Wygodny sen na brzuchu łagodzi ucisk, jaki ciężka macica wywiera na aortę. Stąd łóżka wodne są niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży, zwłaszcza dla tych które z powodu problemów ciążowych zmuszone są do spędzania większości czasu w łóżku. Dzięki pełnemu podparciu ciała, łóżko wodne umożliwia zdrowy i spokojny sen również w pozycji bocznej. Dzięki materacom wodnym kobiety w ciąży nie będą musiały wykorzystywać niezliczonych ilości poduszek do podpierania swojego ciała, ponieważ nawet bez nich w każdej pozycji będą czuły się wygodnie i komfortowo